• 🥇  Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir!  😎
 • 🥇  Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir!  😎

Hakkımızda

BAKIRİSTAN  Hangi Hizmetleri Sunar? 

BAKIRİSTAN, hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. BAKIRİSTAN'ın organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. BAKIRİSTAN 'ın odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır. 

BAKIRİSTAN’ın ürettiği hediyelik ürünler dünyanın en çok ziyaretçi alan seçkin noktalarındaki büyük organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir. BAKIRİSTAN hediyelik eşyalarının sergilendiği önemli noktalar şunlardır; 

 • Havalimanları

 • Tema parklar

 • Hayvanat bahçeleri

 • Akvaryumlar

 • Anıt binaların resmi mağazaları

 • Müze ve ören yeri mağazaları

 • Dini turizm merkezleri

 • Spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları 

 • Müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmalar 

 • Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren zincir mağazalar

BAKIRİSTAN toptan hediyelik eşya satışının haricinde kişiselleştirilmiş hediyelik eşya ve özelleştirilmiş hediyelik eşya üretimi ve satışı alanına da da hizmet vermektedir. 


BAKIRİSTAN Yurtdışına Hizmet Sunar Mı? 

BAKIRİSTAN, toptan hediyelik eşya alanında yurt dışında 80 farklı ülkeye hizmet vermektedir. 30 yıllık satış tecrübesi ve kaliteli ürün seçenekleri ile BAKIRİSTAN; Almanya, Dubai, İtalya, Slovenya ve Amerika gibi dünyanın önemli turistik noktalarına toptan hediyelik eşya hizmeti sunmaktadır. 


BAKIRİSTAN Müşterisi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır? 

BAKIRİSTAN tarafından fatura kesilebilmesi adına vergi dairesi ve vergi numarası gibi bilgiler talep edilmektedir. 


BAKIRİSTAN Müşterisi Olmanın Avantajları Nedir? 

BAKIRİSTAN müşterisi olmanın avantajları şunlardır; 

 • Toptan hediyelik eşyaların tedarik zincirinde herhangi bir sorun ya da gecikme olmaz. 

 • Hediyelik eşyalar el işçiliği ile üretildiğinden dolayı değerleri yüksek ürünlerdir. 

 • Hediyelik ürünlerin paketlenmesinde kullanılan tekniklerden dolayı ürünlerin sergilenmesi ve korunması kolaydır. 

 • BAKIRİSTAN hediyelik eşyaların nasıl tanıtılacağı ile ilgili fikir ve önerilerde bulunur.

 • BAKIRİSTAN, toptan hediyelik eşyaları uygun fiyat garantisi ile satışa sunar. 

 • Yüksek hacimli toptan hediyelik siparişlerinde indirimli fiyatlardan yararlanılabilir. 

 • BAKIRİSTAN, hediyelik eşyaları bayilerin talebine uygun şekilde özelleştirilebilir. 


BAKIRİSTAN’ın Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir? 

BAKIRİSTAN, toptan hediyelik ürünlerin satışı sonrasında müşterilere her türlü desteği sağlamaktadır. Ürünlerin içerikleri ve üretim süreci ile ilgili bilgilerin paylaşılmasından eksilen ürünler için yeniden sipariş oluşturmaya kadar tüm satış sonrası hizmetler BAKIRİSTAN tarafından verilmektedir. Hediyelik eşyalar ile ilgili yaşanan herhangi bir problemde BAKIRİSTAN ekibi sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. 


BAKIRİSTAN’ın İade Şartları Nelerdir? 

Kişiselleştirilmiş ürünlerde BAKIRİSTAN kaynaklı bir sorun oluşması durumunda teslimat tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde iade yapılabilmektedir. BAKIRİSTAN web sitesindeki online destek bölümünden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Ancak üründe müşteri kaynaklı bir sorun oluştuğunda veya 7 gün içerisinde ürünün kullanılması durumunda iade kabul edilmemektedir. Özelleştirilmiş ürünler haricindeki diğer hazır ürünlerde de iade koşulları aynıdır. 


BAKIRİSTAN’ın Geri Ödeme Politikası Nasıldır?

Kişiye özel tasarım yapılan ürünlerde ve diğer tüm ürünlerde iade ve geri ödeme imkanı bulunmaktadır. İade edilen ürünlerin BAKIRİSTAN’a ulaşmasının ardından 3 iş günü içerisinde geri ödeme yapılmaktadır. Ancak geri gönderilen hediyelik eşyaların BAKIRİSTAN’ın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmesi gerekmektedir. 


BAKIRİSTAN Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatlarını Nasıl Belirler? 

BAKIRİSTAN, hediyelik ürünlerin fiyatlarını belirlerken pek çok faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, ürünün boyutu, kullanılan tasarım ve paketleme ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan etkenlerdir. Ayrıca hediyelik eşyaların yapım aşamasında el işçiliğinden yararlanılması da fiyatları etkilemektedir. 


BAKIRİSTAN Hangi Kargo Şirketleri İle Çalışır? 

BAKIRİSTAN Türkiye genelinde her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Dünya genelinde de çoğu noktaya geniş kargo ağı ile ürünlerini ulaştıran BAKIRİSTAN ; MNG Kargo, Sürat Kargo, Inter Global, Netlog Lojistik, TNT Express, FedEx ve DHL Express gibi kargo firmaları ile çalışmaktadır. 


BAKIRİSTAN Hediyelik Eşya Ürünleri Kaç Günde Teslim Eder? 

BAKIRİSTAN Türkiye genelinde 1 - 3 gün arasında teslim etmektedir. Avrupa genelinde karayolu taşımacılığı ile teslimat süresi 7-10 gün aralığında değişmektedir. Dünya genelinde de havayolu kargo taşımacılığı ile 3 gün içerisinde teslim edilmektedir


BAKIRİSTAN Hangi Bankalar İle Çalışır? 

BAKIRİSTAN; Ziraat Bankası, Akbank, ve American Express gibi büyük bankalar ile çalışmaktadır. BAKIRİSTAN banka hesap bilgileri kısmına göz atabilirsiniz. 


BAKIRİSTAN’ın Diğer Hediyelik Eşya Toptancılarından Farkı Nedir?

Toptan hediyelik eşya sektöründe 30 yıllık bir deneyime sahip BAKIRİSTAN  hediyelik eşyaların üretim, satış ve tanıtım aşamaları dahil olmak üzere tüm süreçlerin yönetimini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu nedenle BAKIRİSTAN, diğer hediyelik eşya toptancılarından farklı bir konumdadır. Kesintisiz ürün tedariği, özel ve el yapımı ürün seçenekleri,ürün önerileri, özelleştirilmiş tasarımlar, ürün tanıtımları, satış sonrası desteği ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile BAKIRİSTAN Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. 


BAKIRİSTAN’ın Çalışma Saatleri Nelerdir? 

BAKIRİSTAN çalışma saatleri hafta içi sabah 08.30 ile 19.00 arasındadır. Pazar günleri ise çalışanlar için tatil günü olarak belirlenmiştir. 


BAKIRİSTAN’ın Misyonu Nedir? 

BAKIRİSTAN'ın hedeflerini gerçekleştirme yolundaki ana misyonu; müşteri taleplerinin düşük adetlerde olması durumunda bile, uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. BAKIRİSTAN'ın misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş süreçlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkodlama, paketleme, lojistik, mağaza ve raf düzeni , takibi, vb. ) 

AKILLITICARET.NET - Ticaret'in En Net ve Akıllı Hali - Hediyelik Bakır - Hediyelik Eşya