Kapan Zehirli Buğday Fare Zehiri 320 gr


KONYA / SELÇUKLU / İHSANİYE MAH.

İlan No
20

İlan Tarihi
30-11-2018

MERKEZ İTRİYAT
Üyelik Tarihi : 29 Kasım 2018
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması
Kapan Zehirli Buğday Fare Zehiri 320 gr 

Açıklama

Fare ve sıçanları iç kanama yolu ile öldürdüğünden  ani etki beklenmemelidir.Yem konulduktan 4 ile 5 gün sonra fareler ölmeye başlar. Kapan hazır fare yemi kesinlikle yem çekingenliği görünmemektedir.Yemler istasyona  el değmeden yerleştirilir.

- Fare zehiri kullanımında zehirin veya zehirli besinlerin ele temas etmesi engellemek için daha önce kullanılmamış bir çift eldiven kullanılmalıdır. Eldiven kullanılmasıyla zehirin ele bulaşmasıyla ortaya çıkabilecek olumsuzluklar önlenmiş olur. Ayrıca fareler çok iyi koku alabilen canlılardır. Çıplak elle dokunulan zehirli besinlere insan kokusu sinerse fare bu besinleri yemeyecektir.

- Fareler kavrulmuş ceviz ve sucuk gibi besinlerden çok hoşlanırlar. Bu besinlerin zehirlenerek, uygun noktalara bırakılması diğer besinlere göre daha hızlı sonuç verecektir.

- Hazırlanan zehirli besinler farelerin en çok kullandıkları yollar olan duvar kenarlarına, köşelere ve mutfak dolaplarının altlarındaki kenar ve köşelere yerleştirilmelidir.

Fareler çok hızlı üreyen canlılardır. Evinizde farelerden kurtulmak için birçok yöntem vardır. Fare Zehiri kullanmak oldukça popüler bir yöntemdir. Fare zehiri, haşere tarafından yenildikten sonra birkaç gün içinde fareyi kanama yoluyla ölümüne sebep olur. Fare zehirleri genellikle içine fare çekici maddeler konularak üretilirler. Bu zehirler farelerin hızlı bir şekilde yok olmasını sağlayacaktır.


5 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar